Creativity | Reliability | Innovations

O mnie

Jestem studentem III roku Informatyki i Ekonometrii, sp. Aplikacje Informatyczne w Biznesie na Wydziale Zarządzania przy Uniwersytecie Gdańskim. Moimi największymi zainteresowaniami związanymi z tą dziedziną jest programowanie aplikacji webowych oraz administracja i utrzymanie serwerów aplikacyjnych, zarówno Windows Server jak i Linux.

Niewątpliwie od zawsze byłem indywidualistą – podążałem własnymi ścieżkami, niekiedy pod prąd ogólnie wyznaczonym trendom. Okres szkolny nauczył mnie radzić sobie samemu z własnymi problemami, dzięki czemu wyjątkowo wydajnie pracuję w pojedynkę, ale równie dobrze odnajduję się także w zespole kompetentnych i zmotywowanych do pracy ludzi. Zawsze rzetelnie podchodzę do omawianego problemu i skupiam się na najdrobniejszych detalach, które umożliwiłyby sprawne jego rozwiązanie.

W kwestiach niezwiązanych z informatyką – od zawsze uwielbiałem podróżować. Wyjątkowym sentymentem darzę kraje śródziemnomorskie z uwagi na świetny klimat, wiele zabytków architektonicznych z okresu średniowiecza i antyku oraz zapierający dech w piersi krajobraz. Takie doświadczenia pozostają w pamięci na całe życie i w mojej ocenie nie ma nic lepszego niż odwiedzanie po latach tych samych miejsc i odkrywanie ich na nowo.