O mnie

Jestem studentem I roku Informatyki i Ekonometrii, sp. Aplikacje Informatyczne w Biznesie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Moimi największymi zainteresowaniami w tej dziedzinie jest programowanie, tworzenie stron internetowych oraz administracja serwerami Windows Server oraz Linux. Informatyką interesowałem się od najmłodszych lat, po ukończeniu technikum informatycznego podjąłem decyzję o kontynuowaniu nauki w tej dziedzinie.

Niewątpliwie od zawsze byłem indywidualistą – podążałem własnymi ścieżkami, niekiedy pod prąd ogólnie wyznaczonym trendom. Okres szkolny nauczył mnie radzić sobie samemu z własnymi problemami, dzięki czemu wyjątkowo wydajnie pracuję w pojedynkę, co oczywiście nie oznacza, że nie odnajdę się w zespole kompetentnych i zmotywowanych do pracy ludzi. Zawsze rzetelnie podchodzę do omawianego problemu i skupiam się na najdrobniejszych detalach, które umożliwiłyby sprawne jego rozwiązanie.

W kwestiach niezwiązanych z informatyką – od zawsze uwielbiałem podróżować. Wyjątkowym sentymentem darzę kraje śródziemnomorskie z uwagi na świetny klimat, wiele zabytków architektonicznych z okresu średniowiecza i antyku oraz zapierający dech w piersiach krajobraz. Takie doświadczenia pozostają w pamięci na całe życie i w mojej ocenie nie ma nic lepszego niż odwiedzanie po latach tych samych miejsc i odświeżanie wspomnień z dzieciństwa.